Gra o tron

• autor: koli85, 2013-10-20 19:02

W połowie drogi do tronu, jesteśmy na czele. Jednak...

... jednak to o niczym nie przesądza.

Mecz zaczął się dla nas wyśmienicie. Już w 7 minucie dobre podanie Sebastiana otworzyło Łukaszowi drogę do bramki. Prowadzimy 1-0 i wydaje się, że będzie spokojnie. Radość i spokój zburzyła nam druga żółta kartka, którą obejrzał Jarek. Ta druga ok, pierwsza... Nie będę osądzał, mam nadzieje, że pan sędzia to przemyślał i przynajmniej przed sobą przyznał się do błędu. Momentami miałem wrażenie, że gramy dwunastu na dziesięciu, jednak MOŻE to przez tą dramaturgię i ogromne emocje, jakie towarzyszyły mi kiedy sędzia podejmował kontrowersyjne decyzje. Dotrwaliśmy do końca pierwszej połowy. Zaraz po tym jak wybrzmiał gwizdek obwieszczający przerwę usłyszałem coś, co dodało mi wiary. Kapitan Olimpii praktycznie wykrzyczał mi w twarz, że "NIE PRZEGRAMY TEGO MECZU!!!" Za niecałą godzinę miało się okazać, że się nie mylił.

Atmosfera w szatni... Burza. Trener grzmiał, ale ku przestrodze, a przede wszystkim, ku pokrzepieniu. Plan był prosty: wychodzimy i za#ie*dalamy!!!

Podziałało. Broniliśmy się skutecznie czekając na swoją okazję. w 62 minucie zdobywca pierwszej bramki zagrał w tempo do Witka, który nie zmarnował tego podania. Mając jednego zawodnika mniej, podwyższamy na 2-0. Wtedy Motor ruszył do zmasowanego ataku. Na szczęście w większości próby gospodarzy były mizerne. Na nasze nieszczęście mizerny był też poziom, który prezentował pan w niebieskim stroju. Bramka którą zdobyła ekipa z Bujniczek padła z ewidentnego spalonego. Jeżeli sędzia tego naprawdę nie zauważył, to na pewno filmik mu pomoże (można sobie odtwarzać wielokrotnie panie sędzio). Później były już tylko nerwy, nerwy, jeszcze większe nerwy, znowu nerwy, doliczone 4 minuty, i mecz zakończony po doliczonych 6, 7, może 8 minutach. Potem była duma i radość. Nic dziwnego. Należało nam się.

Myślę, że to nie przypadek, że przodujemy w tabeli. Meczem z Motorem udowodniliśmy, że jesteśmy mocni. Ponad godzinę graliśmy w osłabieniu, mimo to udało się nam podwyższyć wynik i zwyciężyć. Dziękuję wszystkim, DOBRA ROBOTA!

MAMY LIDERA, jesteśmy najlepszą drużyną jesieni. Jednak wiele jeszcze przed nami, jak już wspomniałem, zajmowane aktualnie miejsce o niczym nie przesądza. Mamy się z czego cieszyć ale i nad czym pracować, żeby takie wpadki jak w Modrzewiu nie popsuły nam więcej dobrego nastroju.