Aktualności

Nigdy nie jest tak źle...

• autor: positive, 2014-05-14 23:09

...żeby nie mogło być gorzej.

Uważam, że należy sobie powiedzieć otwarcie: było źle. Na szczęście nie było tragicznie. Do Budziszewic mieliśmy jechać 11 maja, lecz gospodarze na naszą prośbę zgodzili się przełożyć mecz na sobotnie popołudnie. Wiadomo, maj, czas komunii, więc w niedzielę przewidywaliśmy kłopoty kadrowe. Sobota miała rozwiązać problem, jednak jak się okazało, problem był i w sobotę. Na ten wyjazd jechaliśmy tylko w jedenastkę. Skład był niezły, jednak i to nie pomogło. Całe spotkanie przebiegło pod znakiem chaosu i typowiej B-klasowej kopaniny. Gospodarze również nie błyszczeli poziomem więc coś udało nam się ugrać. Po pierwszej połowie zasłużenie prowadziliśmy 1:0. W drugiej części spotkania raczej się pogubiliśmy i częściej odpieraliśmy ataki ekipy z Budziszewic. Nie mam pojęcia jak określić rezultat... z jednej strony możemy mówić o sporym szczęściu, ponieważ gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego. Miała też miejsce dziwna sytuacja, w której sędzia uznał, że Zjednoczeni strzelili bramkę (piłka na pograniczu linii bramkowej), po czym zmienił decyzję. Jednak stracić bramkę na 2:2 w 96 minucie meczu... pech to mało powiedziane. Pewne jest jedno: remis jest sprawiedliwym wynikiem po tym kiepskim spotkaniu.

10 maja, rano, na świat przyszedł syn Łukasza Stępnia. Łukaszowi gratulujemy, życzymy wszystkiego dobrego, a Tymonowi (mam nadzieję, że dobrze zapamiętałem imię) życzymy zdrowia i dziękujemy, że uwinął się przed meczem :-) W komentarzach można składać gratulacje. :-)