LKS Mroczków - Olimpia 1:6

• autor: koli85, 2014-09-28 20:32

Coś  z meczu i o meczu.

Witam spragnionych relacji z poprzednich spotkań, wybaczcie, bo chciałem po cichu z tym skończyć, lecz tysiące maili od fanów Olimpii nie pozostawia mi wyboru.

Tydzień temu zagraliśmy bardzo dobre spotkanie. Należy podkreślić, że poziom był dobry, bo i przeciwnik był niezły. Zwyciężyło doświadczenie naszej drużyny, podparte dobrą postawą zawodników. Wyróżniających się nie wymienię, ponieważ nie wypracowaliśmy z pozostałymi działaczami wspólnego stanowiska. Wygraliśmy pewnie i spokojnie. Jako, że jest już po meczu z LKSem Mroczków spokojnie mogę stwierdzić, iż konfrontacja z Jelnią-Krzczonów, nowicjuszem w naszej serie B, to był najlepszy dotychczas występ Olimpii w tej rundzie, głównie dlatego, że trzymaliśmy dobry poziom przez całe spotkanie.

Niedzielne spotkanie zwyciężyliśmy wysoko, jednak do szczęścia brakowało mi dobrej postawy w drugiej połowie. Pierwsze 45 minut zagraliśmy koncertowo. Bramki padały po dobrych, przemyślanych akcjach, patrzyło się na to z przyjemnością. W przeciągu około 20 minut Olimpia zdobyła aż 5 bramek. Miażdżąca przewaga po pierwszej połowie zapewniała nam spokojne głowy w drugiej części meczu. Lista strzelców wraz z minutami, w których padały bramki jest najlepszą relacją z przebiegu pierwszej połowy

Od 46 minuty graliśmy zdecydowanie słabiej. Tylko dwóch minut potrzebowali piłkarze Mroczkowa, by zdobyć bramkę. Przez chwilę gospodarze dostali wiatru i pełni wiary ruszyli do boju. Całe szczęście mieli kłopoty ze skutecznością swoich ataków i na jednej bramce poprzestali. Nasza gra rozjechała się na tyle, że zdołaliśmy podwyższyć tylko na 6:1, piszę, że "tylko" bo apetyty mieliśmy zdecydowanie większe. Nie zmienia to jednak faktu, że zaprezentowaliśmy się bardzo dobrze, ponieważ rozbiliśmy LKS Mroczków na ich terenie. Cieszmy się jednak ostrożnie, bo przed nami sporo trudnych spotkań.

Kolejnym sprawdzianem będzie dla nas mecz ze Spartą Ostrów. DO BOJU!!!

TOP Player: Konrad Rożenek

Bramki:

14' Benedykt Górecki; asysta Konrada Rożenka
16' Dariusz Berc; asysta Grześka Kupisa
25' Konrad Rożenek
31' Konrad Rożenek; asysta Marcina Góreckiego
36' Konrad Rożenek; asysta Marcina Góreckiego
47' LKS Mroczków
69' Dariusz Berc; asysta Sebastian Bobrek

ps. Dla Kotfina z racji ciężkiej kontuzji i z racji tego że nie widział siebie na TOPie obrazek na pocieszenie od naszego Grafika:

ps2: piszą o nas na Opoczno - Sport: