Aktualności

Pierwszy mecz pierwsze 3 punkty.

• autor: jocker1977, 2017-03-19 11:49

Dobrze zaczęliśmy rundę wiosenną A-klasy...

18.marca 2017 roku przyszło nam zmierzyć się z Luciążanką Przygłów .Jak wiemy z historii jest to trudny rywal.Dodatkowym schodkiem w grze jest fakt ,że graliśmy na terenie rywala.Jednak zespół gospodarzy przystąpił do meczu z dużymi problemami ze skompletowaniem składu.Lecz jak mówili działacze na kolejny mecz będzie to już inny skład. Dodajmy również, iż przed meczem strasznie padał deszcz.Godzina 15.30 pierwszy gwizdek sędziego.Piłka w grze.Deszcz przestaje padać.Pierwsze minuty są trudne .Drużyny starają się grać według opracowanego planu.Napięcie rośnie  z minuty na minutę coraz lżej ale nie lekceważymy przeciwnika . Nadchodzi około dwudziesta minuta ....i co ? I pierwszy zasłużony gol dla Olimpii.Strzelcem Łukasz Stępień asysta Konrad Indrychowski. Potem wydawało się że będzie łatwo.I tak było. Olimpia nie zwolniła co przyniosło Jej pięć goli w pierwszej połowie.Drugiego gola po podaniu kogo ? oczywiście znowu Konrada Indrychowskiego strzela Marcin Tomasik.Następny gol to znakomity strzał trenera Marcina Białeckiego.Czwartym szczęśliwcem, który zmieścił futbolówkę w siatce był Marcin Tomasik,i nie dokonałby tego gdyby nie podał Mu Mateusz Szczegielniak. Pierwsza połowa kończy się 0-5 dla gości.Ostatniego gola w tej części strzela po podaniu  trenera Marcin Tomasik.Po przerwie gospodarze w osłabionym dziesięcio  osobowym składzie po rozważnej grze gości dali sobie strzelić jeszcze sześć goli.Nr sześć Mateusz Szczegielniak asysta Krystian Grzyb.Nr siedem Krystian Grzyb asysta Rafał Starus. Nr osiem Łukasz Stępień po podaniu Piotra Marszałka.Nr dziewięć Marcin Białecki który dostał dobrą piłkę od Rafała Starusa. Nr dziesięć Sebastian Bobrek  zaraz po wejściu kapitalny strzał poprzedzony podaniem od Szymona Bernackiego.Nr jedenaście strzela Rafał Starus asysta Seba Bobrek .Mecz zakończył się wynikiem 0-11 dla nas GRATULACJE. Dla Gospodarzy życzymy szybkiego powrotu  do formy.                    Olimpia wystąpiła w składzie  Kamil Wrzeszcz,Marcin Białecki,Krzysztof Pęczek,Paweł Laśkiewicz,Piotr Marszałek,Krystian Grzyb,Rafał Starus,Mateusz Szczegielniak,Marcin Tomasik,Łukasz Stępień,Konrad Indrychowski ,a na zmiany wchodzili:55 Szymon Bernacki,60 Kamil Orzechowski,65 Sebastian Bobrek.        Pamiętajmy ,że można wykonać aż siedem zmian . Powodzenia ,jedziemy dalej.